Алергопрогноз для міст України на 11-18 березня 2018 року

алергопрогноз для міст україни 2018

Весна знову прийшла і вже час радуватись сонячному теплу, що все частіше зігріватиме наш дім, а також – подбати про захист від першого пилку, який може спричинити симптоми полінозу. І знову увесь сезон вінницька аеробіологічна група буде з вами, що разом ми змогли захиститись від дошкульного впливу сезонної алергії. Тож, пропонуємо вам перший у цьому сезоні алергопрогноз – на 11-18 березня 2018 року.

Мандрівниця-весна, нарешті, дісталась України, а разом з нею розпочалось і життя вільхи та ліщини, які вже потроху викидають алергенний пилок у повітря.Особливо від ранніх симптомів весняного полінозу можуть потерпати цього тижня жителі центральних та західних регіонів.

Окрім вільхи та ліщини, небезпеку для чутливих пацієнтів може створювати пилок рослин родини Кипарисові (туя, ялівець), які мають виражену алергенність і часто використовуються для озеленення міст.

Концентрації спор грибів будуть поки що низькими. У атмосфері спостерігатимуться альтернарія, кладоспоріум, аскоспори.

Алергопрогноз для міст України на 11-18 березня 2018 року – завантажити.

Прогноз здійснюється аеробіологічною науково-дослідною групою Вінницького національного медичного університету (керівник – професор Викторія Родінкова) за підтримки алергологічного кабінету Вінницької МКЛ №1 (завідувач Борис Стремедловський).

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

css.php