Наші партнери

ТОВ “Імунолог”

Иммунолог

Вінницьке ТОВ “Імунолог” – єдиний вітчизняний виробник алергенів.

В Україні за розрахунками є, приблизно, 10 млн хворих на алергічні захворювання (АЗ). Щорічно з”являється близько півмільйона нових хворих. Для обстеження і лікування такого великого масиву хворих потрібні препарати алергенів. Цю функцію в Україні виконує вітчизняне підприємство “Імунолог”, яке почало свою діяльність у 1993 році і знаходиться у м.Вінниці. Зараз підприємство виробляє понад 180 найменувань діагностичних і лікувальних алергенів та акцесуарів до них, що є одним з найбільших асортиментів у Европі і значно перевищує номенклатуру алергенів Росії, з якої раніше Україна завозила алергени. Ряд виробів не має аналогів у світі.

Тільки алергени Вінницького ТОВ “Імунолог” пройшли процедуру державної реєстрації і є дозволеними для застосування в Україні!

Вид алергенів Перелік найменувань Особливі вироби, що не мають прямих аналогів у світі
Побутові (9 найменувань) Алергени із домашнього пилу ( 10 серій), алерген із домашнього пилу, збагаченого кліщами Dermatophagoides pteronyssinus, Dermatophagoides farinae, Acarus siro, алерген із бібліотечного пилу, алерген із пір‘я подушок, алерген із дафнії а також або суміші ( міксти) перерахованих алергенів. Набори мікст-алергенів у вигляді драже для проведення специфічної імунотерапії мікст-алерген побутовий у вигляді драже.
Епідермальні ( 8 найменувань) Алерген із шерсті кішки, алерген із шерсті собаки, алерген із шерсті вівці, алерген із шерсті кролика, алерген із шерсті морської свинки, алерген із волосся людини, алерген із лупи коня або суміші перерахованих алергенів
Пилкові (42 найменування) Алерген із пилку амброзії полинолистної, грястиці збірної, кукурудзи звичайної, стоколосу прямого, лободи, китнику лучного, тонконогу лучного, кульбаби, костриці лучної, пирію повзучого, полину гіркого, соняшнику звичайного, пажитниці багаторічної, жита посівного, пшениці звичайної, ячменю звичайного, гречки посівної, тимофіївки лучної, польовиці ажурної, кропиви дводомної, подорожнику великого, щавлю кінського, бузини чорної, циклахени, акації білої, берези, ліщини звичайної, вільхи клейкої, дубу, тополі, кипарису, грабу звичайного, горіху грецького, клену ясенолистого, ясену звичайного, липи серцевидної, черемухи звичайної, каштану кінського, верби, сосни звичайної, ялини звичайної або суміші перерахованих алергенів – мікст-алергени пилкові. Набори мікст-алергенів у вигляді драже для проведення специфічної імунотерапії: мікст-алерген пилковий №2 у вигляді драже, мікст-алерген пилковий №4 у вигляді драже, мікст-алерген побутовий №5 у вигляді драже.
Харчові (63 найменування) Алерген із коров’ячого молока цільного, а також алерген із казеїну, із бета-лактглобуліну коров”ячого молока.Алерген із курячих яєць, а також алерген із білка і жовтка курячих яєць.

Алергени із м‘яса: із яловичини, із свинини, із м‘яса курки, алерген із м‘яса качки ;

алергени із риби: із тріски, із сайри, із хеку, із коропа, із минтаю, із креветок, із раків, із крабів;

алергени із муки і крупи: із житньої муки, із пшеничної муки, із кукурудзяної муки, із вівсяної крупи, із гречаної крупи, із ячмінної крупи, алерген із рисової крупи, із пшоняної крупи.

алергени із овочів та фруктів: із томатів, із картоплі, алерген із кавуна (Allergenum e citrullus edulus), алерген із огірка, із квасолі, із гороху, із моркви, із буряка столового, із цибулі, із сої , із гарбуза, із капусти, із апельсина, із мандарина, із лимона, із яблука, із абрикоса, із персика, із винограду, із вишні, із черешні, із малини, із сливи, із груші, із суниці, із смородини, із дині, із банана, із полуниці, із арахісу, із горіху грецького, із фундука, із какао, із кави, із чаю чорного та зеленого або суміші перерахованих алергенів довільного складу – мікст-алергени харчові.

Інсектні (3 найменування) Алергени таргана, жалючого апарату оси, жалючого апарату бджоли.
Грибкові (6 найменувань) Alternaria alternata, Aspergillus mixt, Botrytis cinerea,Cladosporium, Monilia sitophila, Penicillium
Набори, що випускаються підприємством
 1. набір для скринінгу алергічних захворювань– мікст-алерген пилковий №1( береза, вільха, ліщина, дуб), мікст-алерген пилковий №2 ( грястиця, китник, тонконіг, костриця, пажитниця), мікст-алерген пилковий №3 ( стоколос, пирій, жито, тимофіївка), мікст-алерген пилковий №4 ( амброзія, полин, лобода, соняшник), мікст-алерген побутовий №5 ( домашній пил, збагачений Dermatophagoides pteronyssinus, домашній пил, збагачений Dermatophagoides farinae, пір’я подушок), розчин гістаміну 0,01%, тест-контрольна рідина, кришки – крапельниці, компакт-ланцети для проведення діагностики та анкети для проведення опитування.
 2. набір для шкірної діагностики лікарської алергії– розчинна рідина для шкірної діагностики лікарської алергії, розчин гістаміну 0,01%, кришки – крапельниці, компакт-ланцети для проведення діагностики;
 3. Розчинна рідина (10 флаконів по 4.5 мл)
 4. Розчин гістаміну 0.01% у флаконах по 4.5 мл
Набір мікст-алергенів водно-гліцеринових на ланцетах для скринінгу алергічних захворювань, де алерген буде внесено безпосередньо у кришки компакт-ланцетів для прик-тесту.
Ланцети для прик-тесту Ланцети для ротаційного прик-тесту однократного використання ЛПТ-1 (в уп. 200 шт.) – 1 голка;Ланцети для ротаційного прик-тесту однократного використання ЛПТ-2 (в уп. 200 шт.) – 5 голок
Інше та акцесуари Розчин гістаміну, розчинна рідина, 2 види пластикових компакт-ланцетів для прик-тесту, кришки-крапельниці. Пластикові компакт-ланцети особливої конфігурації і конструкції

Виробництво препаратів алергенів в Україні у 1995-2009 роках

(кількість умовних упаковок)

Як видно з рисунка 1, за 15 років виробництво алергенів у ТОВ “Імунолог ( і їх реалізація в Україні) в Україні зросло у 13,79 рази.

Рис. декілька фото з виробництва

Щорічно діагностику і лікування вітчизняними алергенами отримують близько 100 тис. мешканців України.

Рис. фото різних алергенів у флаконах

За збіглі роки у жодного хворого не виникало небезпечних для життя ускладнень при застосуванні вітчизняних алергенів, підприємство не мало рекламацій, пов’язаних з їх якістю.

Діагностика алергічних захворювань

Неможлива без застосування алергенів. Шкірні проби з алергенами залишаються найбільш інформативним методом діагностики алергічних захворювань. Тест уколом або прик-тест є найпоширенішим шкірним алерготестом у світі. Його перевагами перед скарифікаційною пробою є :

висока специфічність,і технологічність, естетичність,

повна уніфікованість, мінімальна небезпека анафілактичних реакцій і травматичність, естетичність, менша ( на 3050%) витрата алергенів!

Значно зручніше і економніше наносити краплі алергену на шкіру за допомогою кришки-крапельниці, що входить до комплекту з алергенами!

Для прик-тесту ТОВ “Імунолог” створено 2 варіанта пластикових компакт-ланцетів з однієї і 5-ма голками на списі ланцету. За конфігурацією і призначенням вони не мають прямих аналогів у світі.

В світі не існує вікових або сезонних обмежень на застосування прик-тесту!

В зв”язку з появою в Україні численних закордонних лабораторних мереж, наголошуємо, що лабораторна алергодіагностика є значно ( у 15-30 разів) дорожчою, ніж шкірне тестування вітчизняними алергенами, не дає змоги призначити СІТ, а за інформативністю переваг перед шкірним тестуванням не має.

Скринінг алергічних захворювань

З метою пришвидшення, покращення діагностики алергічних захворювань (АЗ) , наближення спеціалізованої алергологічної допомоги до сільського населення в Україні запроваджено скринінг АЗ. Для цього підприємством „Імунолог” було створено декілька варіантів наборів для скринінгу АЗ, в тому числі з сумішей водно-гліцерівнових алергенів, які внесені безпосередньо до кришко-компакт-ланцетів. Набір не має прямих аналогів у світі.

Виявивши алергію вчасно, лікарі-алергологи мають змогу застосувати специфічну імунотерапію (СІТ) – єдиний шанс перервати перебіг алергічних захворювань.

Специфічна імунотерапія алергенами (СІТ) – найефективніший метод лікування АЗ.

В останні роки СІТ отримала „друге дихання”, завдяки встановленню багатьох його механізмів і широкому впровадженню сучасних фармакопрепаратів, з якими можна комбінувати СІТ. Як вказує Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), СІТ є методом, який впливає на всі фази патологічного процесу при АЗ і може, на відміну від фармакотерапії, обірвати їх перебіг.

Доведено, що СІТ призводить до:

 • тривалої (іноді у десятки років) ремісії алергічних захворювань після завершення курсів СІТ;
 • попередження поважчання захворювання і переходу більш легких клінічних проявів алергії у більш важкі;
 • зменшення потреби у фармакологічних препаратах або взагалі віддалення перспективи фармакотерапії.

Дворічне застосування з метою СІТ побутових алергенів у формі драже (за даними 12 областей і наукових установ України) при цілорічному алергічному риніті дозволило у 100% хворих досягти позитивних результатів, при цьому питома вага відмінних і добрих результатів склала 85,87%. При бронхіальній астмі застосування драже дозволило досягти 99,39% позитивних результатів, в тому числі 85,27% відмінних і добрих результатів. Важливо також, що, частота незначних ускладнень СІТ склала всього 0,75 %, що у сотні разів менше, ніж при застосуванні фармакопрепаратів.

Лікування АЗ включає як фармакотерапію, так і СІТ. Але якщо фармакотерапія веде, у переважній більшості, до отримання симптоматичного, значно рідше – патогенетичного ефекту, то СІТ при раціональному застосуванні в 70-95% випадків веде до досягнення ремісії захворювання, яка може мати і багаторічну (2-15 і більше років) тривалість.

Окрім цього, застосування СІТ є суттєво дешевшим за фармакотерапію. Вже у перший рік застосування є у 2 – 6 разів, а у подальшому – у 10-15 разів дешевшою за фармакотерапію відповідних алергічних захворювань.

Незважаючи на це, охоплення технологіями СІТ хворих на АЗ в Україні, хоча щорічно і зростає, але все ж таки складає менше 10% хворих на АЗ, яким потрібен цей вид лікування.

Медикаментозна алергія – рукотворна небезпека

За даними ВООЗ летальність від фармакотерапії вже перевищує летальність від хірургічних втручань. Провідним видом побічної дії фармакопрепаратів є медикаментозна алергія, яка зустрічається у 2% населення України, зростаючи до 15% у осіб, що тривало і часто лікуються.

Оскільки найбільш вживаним способом діагностики медикаментозної алергії продовжують залишатися шкірні проби з розчинами лікарських препаратів, підприємство „Імунолог” удосконалило цей метод, створивши спеціальний набір для діагностики медикаментозної алергії і удосконаливши його технологію.

За допомогою цього набору можна:

o          Підвищити діагностичну цінність методу у 3-5 разів

o          Суттєво підвищити його безпечність

o          Практично виключити хибнопозитивні реакції

o          Досягти повної уніфікації методу незалежно від місця проведення діагностики і особи, що її проводить

Інші напрямки діяльності ТОВ “Імунолог”

Виробництво і реалізація препаратів алергенів є основним напрямком діяльності підприємства. З гордістю підкреслимо, що всі вітчизняні препарати алергенів і засоби їх доставки, супутні технології є іноваційними, тоді як понад 90% фармакопрепаратів, що застосовуються в Україні, є генериками, тобто відтвореними копіями закордонних препаратів !

Окрім цього ТОВ “Імунолог” підтримує діальність Асоціації алергологів України, приймає участь в навчанні студентів, лікарів і медичних сестер, організації науково-практичних форумів, з”їздів, створенні профільних всеукраїнських науково-практичних журналів і видань, низки методичних рекомендацій і монографій.

Паралельно зростанню номенклатури алергенів проводиться створення і впровадження сучасних технологій діагностики і лікування алергенами в Україні.

Розуміючи велику відповідальність як перед лікарями, так і ( що найважливіше) перед численними хворими на АЗ в Україні, ТОВ “Імунолог” веде вельми зважену і гуманістичну політику забезпечення препаратами алергенів алергологічної служби України і населення. Навіть у важкі часи кризи вартість виробів ТОВ “Імунолог” зросла лише на розмір інфляції, а не у рази, як у фармпідприємств.

Створювачем і багаторічним керівником підприємства “Імунолог” є професор Б.М.Пухлик, якого ще за часів СРСР було визнано одним з провідних алергологів країни. Директор з виробництва – Гонько Віра Миколаївна, головний бухгалтер – Мусійчук Емма Едуардівна, менеджер – Швець Наталя Анатоліївна.

З 2010 року ТОВ “Імунолог” має клінічне алерго-імунологічне відділення, першу в країні мережу кабінетів для хворих на хронічну кропив”янку.

З питань придбання алергенів просимо дзвонити за телефоном (0432) 52-03-62, 57-04-46 або на інтернет-адресу office@immunolog.com.ua , з питань алерго-імунологічного консультування (0432) 697-190.

Прайс-лист у форматі MS Excel

Алерго-імунологічний центр

(м. Вінниця)

Алерго-имунологічний центр

Приватний     медичний заклад для  надання  спеціалізованої  медичноїдопомоги  дитячому  та  дорослому населенню

ЦЕНТР надає послуги:

 • консультації провідних в Україні спеціалістів (професор, доценти, лікарі вищої категорії) за  спеціальностями: алергологія, імунологія, дерматологія, пульмонологія, отоларингологія, гастроентерологія, педіатрія, терапія, народна і нетрадиційна медицина (гомеопатія).
 • обстеження одним з найбільших в Європі спектром алергенів;
 • всебічне і поглиблене імунологічне обстеження;
 • визначення  переносимості медикаментозних  препаратів, вакцин, харчових продуктів науково доказовими методами;
 • визначення  причини  хронічної або рецидивуючої  кропив’янки  та   відповідне  лікування виявленої  патології ;
 • кваліфіковані рекомендації щодо попередження алергії   чи  розвитку  імунодефіцитних станів у Вас та Ваших дітей;
 • ваш постійний індивідуальний  фахівець, який буде контролювати і корегувати стан Вашого здоров’я сучасними  науково  обґрунтованими  засобами;
 • можливість виготовлення  індивідуальних  алергенів   з агентів Вашого середовища (домашній пил, шерсть тварин тощо);
 • попередження  або виявлення  на ранніх стадіях хронічних  легеневих захворювань  у Вас та Ваших дітей;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • термографія;
 • спірометрія.

Співробітники Центру можуть здійснити виїзні консультації до інших міст, райцентрів тощо.

Можливі консультації по skype.

Для медичних установ різних форм власності:

 • підготовка на робочому місці лікарів, медичних сестер з питань скринінгу алергічних захворювань та імунопатологічних  станів, специфічної діагностики, СІТ;
 • підготовку   з питань діагностики медикаментозної, харчової алергії.
 • Для керівників і співробітників фірм медичного призначення:
 • розміщення рекламних матеріалів;
 • проведення семінарів, навчань лікарів.

Розрахунок за консультації та обстеження може бути здійснений  за попередньою безготівковою оплатою.

Контактна інформація:

21029 м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 145

E-mail: alergocentr@mail.ru

Skype : alergocentr.vinnytsia

Алегро – імунологічний  центр: www.alergocentr.vn.ua

Телефони

Тел.: (0432) 69-69-03

(0432) 69-71-90

(094) 90-41-190

(067) 99-59-900

Т/факс: 500-190

Науковий  консультант: Пухлик  Борис Михайлович 

Директор: Бобело Ольга Людвігівна

Залишити коментар

css.php