21-23 квітня 2015 року відбудеться ХІ Львівський медичний Форум

Львівський медичний форум. ГалаМЕД, 2015

21-23 квітня 2015 року у Львові відбудеться ХІ Львівський медичний Форум, в рамках якого Ви зможете відвідати ХХІ Медичну виставку «ГалМЕД: здоров’я та довголіття» та VI Спеціалізовану виставку «Стоматологічний ярмарок».

Мета Форуму – представлення нових технологій, матеріалів, обладнання, інструментарію та фармацевтичних препаратів в галузі медицини та стоматології, демонстрація сучасних методик лікування, обмін досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя.

Форум та виставка – це захід, куди з’їжджаються науковці, спеціалісти в різних галузях медицини та стоматології, представники відомих фірм-виробників. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування та передових технологій.

В рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників. ГалМед-2014

Тематичні дні Форуму:

21 квітня 11:30 Науково-практична конференція «Проблемні питання педіатричної допомоги в практиці сімейного лікаря в умовах реформування охорони здоров’я».

21 квітня 14:00Семінар «Перспективи розвитку медичного туризму в Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».

22 квітня 10:00 Науково-практична конференція «Моніторинг якості лабораторних досліджень».

22 квітня 10:30 – Науково-практична конференція «Стандартизація роботи медичних сестер закладів охорони здоров’я».

23 квітня 10:00 – Науково-практична конференція «Профілактика лікування та реабілітація в практиці сімейного лікаря».              

23 квітня 14:30Науково- практична конференція «Шляхи упровадження професійної автономії лікаря в Україні».

23 квітня 10:00Круглий стіл «Сучасний стан та тенденції розвитку цифрової стоматології в Україні».

ГалМед-2014В рамках Форуму буде представлено багато новинок, які вперше будуть презентуватися на Форумі.

 • ТзОВ «Медгарант» (м. Київ) – представляє найновітніші медичні технології та сучасне реабілітаційне, фізіотерапевтичне обладнання, обладнання для діагностики провідних світових виробників.
 • Компанія «Здраво» – ексклюзивний представник в Україні УЗД обладнання фірми MINDRAY.
 • «ФАРМАСКО» (м. Київ) – провідний постачальник засобів експрес-діагностики на український ринок, пропонує Вашій увазі нові продукти:
 • Тест на кальпротектин і лактоферин CITO TEST Calprotectin-Lactoferrin;
 • Тест на лямбліоз CITO TEST Giardia;
 • Тест на стрептокок А CITO TEST Strep A;
 • Тест на віруси гострих кишечник інфекцій CITO TEST ROTA ADENO ASTRO NORO;
 • Тест на норовірус CITO TEST Norovirus;
 • Аналітична система HemoCue WBC DIFF, яка дозволяє ефективно використовувати ресурси лабораторії при невеликих обсягах досліджень.
 • Jadran – Galenski Laboratorij d.d., р. (Хорватія) – міжнародна фармацевтична компанія, яка розробляє та виготовляє лікарські засоби для терапії хвороб органів відчуттів.
 • Інтермедіка (м. Київ) – глобальна компанія, що спеціалізується на оснащенні та обслуговуванні клініко-діагностичних лабораторій, відділень функціональної діагностики і ветеринарних кабінетів.
 • «Польфарма» (Польща) – найбільший польський виробник лікарських препаратів та активних фармацевтичних інгредієнтів.
 • Компанія RH (м. Чернівці) – представляє високоякісне медичне обладнання провідних світових брендів Toshiba, Siemens, Medison, Philips, General Electric та ін.
 • ТОВ «МЕДИЛАЙН» (м.Київ) – пропонує  широкий вибір сучасного реабілітаційного, медичного, фізіотерапевтичного обладнання  провідних світових виробників.

Реабілітаційне обладнання вироблено з урахуванням останніх  досягнень у науці та медицині та володіє високою безпекою і надійністю для використання в :

– Відновлювальній  медицині;

– ЛФК;

– Дитячій реабілітації.

 • Компанія «МЕД ЕК СЕРВІС» (м. Київ) – комплексний підхід до діагностики та лікування проблем цукрового діабету. Досвід роботи – понад 15 років.
 • Торгова мережа «Медтехніка» (м. Львів)– обладнання „під ключ» кабінетів гінекології, сімейного лікаря, масажних, ультразвукової діагностики та інших ”.
 • «Homviora» (м. Київ)– німецька фірма розробник рецептур комплексних гомеопатичних препаратів.
 • Фірма «Медкомплекс» – новітні технології в дизенфекції.
 • Компанія «Ілтамед» – офіційний представник фірми THIENEL Dental (Німеччина) представляє новітні розхідні матеріали для дитячої стоматології.
 • «Берінгер Інгельхайм» – розробка та виробництво інноваційних препаратів високої терапевтичної цінності для медицини і ветеринарії.

Хотілось би звернути увагу на захід, який вперше буде проводитись в рамках Форуму семінар по медичному туризму: «Перспективи розвитку медичного туризму а Західній Україні. Інновації світової медицини. Презентація міжнародних медичних центрів».

В Рамках семінару буде проведено ряд курортів та діагностичних центрів Європи: «Кардіоліта» (Литва) – багатопрофільна клініка (від діагностики до найскладніших хірургічних операцій та післяопераційна реабілітація); «К’Ю МЕДІКАЛ» (Ізраїль) – міжнародний координаційний центр по організації діагностики та лікування в Ізраїлі; Kopalnia Soli «Weliczka» – курорт (Польща) та Szpital św. Rafala (Польща), ряд спеціалізованих інституцій України та регіону.

Місце проведення заходу м. Львів, вул.. Коперника 17, Палац мистецтв (конференц-зал-3).

Та ще багато цікавого.

Форум організовано ЗА ПІДТРИМКИ:

-Міністерства охорони здоров’я України

-Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

ОРГАНІЗАТОРИ НАУКОВИХ ЗАХОДІВ:

-Українська Асоціація сімейної медицини.

-Асоціація медичних сестер України.

-Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини.

-Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького.

-Асоціації сімейних лікарів Львівщини.

-Львівська обласна асоціація медичних сестер.

-Львівський міський дитячий алергологічний центр.

-Українське лікарське товариство у Львові.

-Львівський обласний центр здоров’я.

Львівський медичний форум внесений в реєстр медичних виставок та реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015році.

Оргкомітет Форуму буде радий бачити Вас серед його відвідувачів.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ: 21.04 о 10:00

ЧАС РОБОТИ ФОРУМУ: 22.04   10:00-18:00

                                                23.04   10:00-17:00

Завантажити Програму (пресс-реліз, pdf)>>

Завантажити Програму на російській мові >>

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

css.php