Методичні рекомендації по алерген-специфічній імунотерапії алергічних захворювань

Методические рекомендации по АСИТ АЗ

Шановні колеги! Робочою групою розроблено методичні рекомендації по проведенню алерген-специфічної імунотерапії алергічних захворювань. Запрошуємо до обговорення, висловлення пропозицій та зауважень. Рекомендації доступні для завантаження нижче:

Завантажити

 

 

«… знаковою сферою лікування алергії сьогодні є алерген-специфічна імунотерапія (СІТ), на даний момент, єдиний метод медичного втручання, що може потенційно впливати на природний перебіг АЗ. Роки клінічних випробувань, досліджень і мета-аналізу переконливо продемонстрували, що СІТ може досягти обнадійливих результатів для пацієнтів і суспільства, поліпшуючи якість життя хворих на АЗ, знижуючи довгострокові витрати і тягар алергії, а також змінюючи хід захворювання. СІТ не тільки ефективно полегшує симптоми алергії, а й надає тривалий вплив після завершення лікування і може запобігти прогресуванню АЗ.

Тим не менш, імунотерапії до сих пір не приділяється належної уваги з боку європейських інституцій, в тому числі з боку науково-дослідних установ, питань фінансування, незважаючи на те, що імунотерапія могла б стати найбільш виправданою сферою з точки зору прибутку, трансляційної цінності та європейської інтеграції, а також сферою, в якій Європа визнана світовим лідером. Оцінки і спостереження за витратами, пов’язаними з АЗ, як і раніше відсутні або значно послаблені в різних системах охорони здоров’я в Європі. Крім того, населення в цілому отримає значну користь від розширення поінформованості про використання СІТ та її потенціалу» (Декларація ЕААСІ, 2011).

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

css.php