У Львові закінчився ХІ Львівський медичний Форум

Львівський Медичний форум 2015

21-23 квітня 2015 року у Львові відбувся ХІ Львівський медичний Форум: ХХІ Медична виставка «ГалМЕД: здоров’я та довголіття» та VI Спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок». Це масштабний захід сфери охорони здоров’я, який щороку об’єднує потужну міждисциплінарну науково-практичну програму, одні з найбільших на території України спеціалізовані виставки. Участники форуму мали можливість ознайомитися з новими технологіями, матеріалами, обладнанням, інструментарієм та фармацевтичними препаратами в галузі медицини та стоматології, сучасними методиками лікування, обмінятись досвідом з коллегами із різних регіонів України та зарубіжжя.

В рамках Форуму було проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників.

Колосальний інтерес з боку відвідувачів; високий попит на експозиційні частини Форуму; широка географія учасників виставок і міжнародних спікерів; затребуваність науково-практичної та ділової програм підтвердили вагомість і значимість Львівського Медичного Форуму і вивели його в ТОП подій для лікарів, науковців, інвесторів, виробників, представників і дистриб’юторів медичного та лабораторного обладнання, інструментарію, повного спектра товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції, словом, усіх причетних до медичної практики і науки.

Високий і професійний рівень відвідувачам Форуму дозволив підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом, презентувати свої досягнення і відкриття, інноваційні методи профілактики, діагностики і лікування, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров’я України, перейняти міжнародний досвід, налагодити партнерські відносини, підписати угоди міжнародного рівня, науково-освітні угоди.

Більш детально дізнатися про захід в пост-релізі Львівського медичного Форуму>>

Фотозвіт:

Львівський Медичний форум 2015

Львівський Медичний форум 2015

Львівський Медичний форум 2015

Львівський Медичний форум 2015

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

css.php