АСІТ ефективна при сезонних алергіях у пацієнтів похилого віку

Arlington Heights, штат Іллінойс (9 лютого, 2016 г.). – У останні роки спостерігається збільшення тих , хто страждає від алергії, включаючи бебі-бумерів (осіб, що народились у період демографічної кризи після ІІ Світової війни). Окремо може бути проблемою і те, що люди похилого віку, як правило, мають додаткові хронічні захворювання, а отже діагностика та лікування алергічного риніту (сінної лихоманки) може бути проблемою. Нове дослідження показує, що імунотерапія (уколи від алергії) зменшує симптоми на 55 відсотків після трьох років терапії, і зменшує кількість ліків , необхідних для полегшення симптомів, на 64 відсотки.

У дослідженні Американського коледжу алергії, астми і імунології (ACAAI), випадковим чином упорядковано шістдесят 65 до 75-річних осіб з полінозом на дві групи. Перша група отримувала АСІТ протягом трьох років, а друга група отримувала плацебо.

“Люди похилого віку, які страждають від сінної лихоманки можуть мати проблеми зі здоров’ям, яких не мають молоді люди”, каже алерголог Іра Файнгольд, доктор медичних наук, ACAAI пост- президент. “Сінна лихоманка часто ігнорується у пацієнтів похилого віку в якості менш суттєвої проблеми зі здоров’ям в порівнянні з іншими захворюваннями, таких як астма, ішемічна хвороба серця, депресія і високий кров’яний тиск. Крім того, деякі бебі-бумери не можуть зрозуміти, що вони мають алергії, і їх лікарі не можуть призначити АСІТ. Дослідження показали, що АСІТ були надзвичайно ефективні для цієї групи “.

Хоча керівні принципи для діагностики і лікування алергічних захворювань рідко зосереджуються на літніх пацієнтах, за даними польського дослідження, сінна лихоманка частіше зустрічається у пацієнтів старше 65 років.

“Дуже важливо, щоб методи лікування алергії, які, як правило, використовуються в молодих людей, також досліджувались для використання у літніх пацієнтів,” каже алерголог Гайлен Маршалл, доктор медичних наук, головний редактор “Анналів алергії, астми і імунології”. “Все більше і більше алергологи розширюють вікові межі для АСІТ, втім вікові пацієнти часто туди не входять. Хоча немає ніяких сумнівів з приводу ефективності методу для дорослих і дітей, ніколи не було багато досліджень до цих пір у пацієнтів похилого віку “.

Автори дослідження стверджують, що результати проведеного дослідження свідчать відсутність істотного впливу старіючої імунної системи на ефективність імунотерапії.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

css.php